Wyciekły informacje o Call of Duty: WWII - znów trafimy na pola bitew II Wojny Światowej!

Po wielkim sukcesie najnowszego Battlefield 1, Activision wiedziało, że musi pójść ze swoją serią w takim samym kierunku. Teraz pojawiły się konkretne dowody na to, że Call of Duty zabierze nas znów w czasy II Wojny Światowej!
Sledgehammer Games musi uporać się z trudnym zadaniem, gdyż po wielu latach tworzenia nieco bardziej współczesnych i futurystycznych odsłon serii, musi odnaleźć się w zupełnie nowym klimacie, który naprawdę ciężko dziś solidnie ugryźć.
Nie mniej jeśli dzisiejsze doniesienia się potwierdzą, to w końcu dostaniemy to, o co tak długo prosiliśmy wydawcę. Pewien YouTuber o nicku TheFamilyVideoGamers ujawnił nie dawno na swoim kanale, iż wie, że Activision wraz ze wspomnianym deweloperem pracuje nad grą, której tytuł brzmi Call of Duty: WWII.



W naszej galerii znajdziecie oczywiście wszystkie zdjęcia, sugerujące prawdziwość tej plotki.