007: Agent Under Fire

007: Agent Under Fire

6,3
30 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.2
XBOX 8.0
GC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Redwood Shores
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.11.2001
Europa:
30.11.2001
Polska:
30.11.2001
Producent:
EA Redwood Shores
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.11.2001
Europa:
30.11.2001
Polska:
30.11.2001

007: Agent Under Fire - opis gry

007: Agent Under Fire to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, GameCube’a oraz Xboxa. Fabularnie nie ma on żadnego związku z książkami Iana Fleminga.

Historia jest całkowicie oryginalna. Fabularna kampania rozpoczyna się od misji, podczas której agent James Bond próbuje w Hong Kongu odbić porwaną agentkę CIA, Zoe Nightshade. Nightshade znajduje się w łapach niejakiego Nigela Blocha, który zajmuje stanowisko prezesa firmy o nazwie Identicon. Wątek fabularny składa się w sumie z dwunastu misji. W jego trakcie odwiedzimy różne zakątki świata próbując rozwikłać zagadkę lewych interesów Identiconu oraz jego firmy-matki, Malprave Industries.

Dalsza część tekstu pod wideo

Misje składają się z różnych wytycznych, ale ogólnie rzecz biorąc gameplay można podzielić na trzy części. Mamy więc tu takie atrakcje jak strzelanina FPP, strzelanina ‘na szynach’ oraz jazda samochodami (co ciekawe, są to modele istniejące w rzeczywistości). Podczas etapów tego pierwszego rodzaju nasze zadanie sprowadza się głównie do przebicia się z punktu A do punktu B, choć gra daje nam pewną swobodę w dobrze strategii - możemy zdecydować czasami czy chcemy się skradać, czy też zrobić zadymę. Do dyspozycji jest kilkanaście broni, zarówno takich prawdziwych, jak i fikcyjnych, oraz kilka typowo ‘bondowskich’ gadżetów. Jest to chociażby jetpack, aparat do robienia zdjęć, laser do przecinania metali oraz szpon (“Q-claw”) służący do wspinaczki. Pod koniec planszy jesteśmy oceniani. Nota zależna jest od takich czynników jak stopień trudności czy punkty. Patent ten pozwala odblokować dodatkową zawartość.

Oprócz singla Agent Under Fire oferuje także multiplayer. W deathmatchu mogą wziąć udział maksymalnie cztery osoby rywalizując na specjalnie zaprojektowanych dla tego trybu planszach.

Wideo - 007: Agent Under Fire

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper