Transiruby

Transiruby

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S -
NS -
PC -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Skipmore
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
21.12.2021
Europa:
21.12.2021
Producent:
Skipmore
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
21.12.2021
Europa:
21.12.2021

Transiruby - opis gry

Transiruby to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Skipmore i wydana przez Flyhigh Works. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Transiruby

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia fabularne gry są proste. Punktem wyjścia dla tutejszej opowieści jest niespodziewane pojawienie się kontynentu pochodzącego z alternatywnego wymiaru. Sprawę postanawia wyjaśnić cyborg Siruby, główna bohaterka, która wyrusza na miejsce wraz ze swoim kompanem, sztuczną inteligencją o nazwie Ne-com, by odszukać ślady DNA. Ekspedycja już na początku napotyka jednak opór, a Siruby traci 70 proc. swojego potencjału bojowego.

Rozgrywka - Transiruby

Transiruby to gra w stylu klasycznych dwuwymiarowych metroidvanii. Podobnie jak w innych grach tego typu dysponujemy pewną swobodę w kwestii eksploracji, nie poruszamy się wyłącznie z punktu A do punktu B. Nasza podopieczna wzorem gatunkowych rozwiązań rozpoczyna z dość ograniczonymi możliwościami, lecz z czasem ulega to zmianie. Zdobywany w trakcie przeczesywania kontynentu ekwipunek poszerza jej opcje działania. Np. specjalny pistolet umożliwia zatrzymywanie ruchomych platform albo wprawianie je w ruch. Siruby zyskuje na pewnym etapie także zdolność transformacji w motocykl i samolot.

W świecie Transiruby znajdziemy dwa rodzaje znajdziek, z których każda odgrywa jakąś istotną rolę. Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie świecidełka pełniące funkcję amunicji (standardową bronią na wyposażeniu bohaterki jest miecz), a im dłuższe combo, tym więcej ich pozyskamy. Druga znajdźka to z kolei złote obiekty zwane “tranchips”. Działają one jak klucze, dzięki którym otwieramy zamknięte drzwi (drzwi wymagają posiadania określonej liczby czipów). 

Wideo - Transiruby

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper