Star Wars: Battlefront nie otrzyma kampanii single-player

Gry
2862V
Star Wars: Battlefront nie otrzyma kampanii single-player
Wojciech Gruszczyk | 17.04.2015, 18:27
PC PS4 XONE

Napływają do nas kolejne informacje ze świata Gwiezdnych Wojen. Autorzy właśnie potwierdzili tryby rozgrywki i jeśli liczyliście na epicką przygodę w tym wyjątkowym świecie, to będziecie zawiedzeni... Twórcy skupiają się na trybach sieciowych. 

Wy też liczyliście na ciekawą przygodę, która może w świetny sposób współgrać z nadciągającym filmem? No to mamy klops. Deweloperzy potwierdzili, że w grze nie pojawi się kampania dla jednego gracza:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Chciałbym powiedzieć, że przygotowaliśmy tryby… w których grasz sam. Możesz grać w kooperacji, na podzielonym ekranie lub w Sieci. Battlefront to produkcja przede wszystkim skupiona na rozgrywce multiplayer. Taką właśnie grę chcieliśmy stworzyć.”

Te słowa wypowiedział dyrektor generalny DICE – Patrick Bach – który następnie odpowiedział, że kooperacja będzie czymś zupełnie innym niż standardowa rozgrywka w Sieci. Gracze wezmą udział w krótkich zadanych, które będziemy mogli wielokrotnie powtarzać na trudniejszych poziomach.

Sytuację wyjaśnił również producent Craig Mcleod, który dodał, że w misjach weźmie udział dwóch graczy.

Niezależnie od trybu (kooperacja / tryb sieciowy) twórcom zależy na przygotowaniu wyjątkowego doświadczenia w świecie Gwiezdnych Wojen.  

Co Wy na to?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Star Wars: Battlefront (2015).

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/04/17/star-wars-celebration-battlefront-does-not-have-a-campaign

Komentarze (108)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper