Gra dark fantasy debiutuje i oszałamia hordami wrogów. Duży premierowy rabat

Gry
3236V
RTS dark fantasy
Bartosz Dawidowski | 16.01, 12:47
PC

Age of Darkness: Final Stand właśnie opuściło fazę wczesnego dostępu.

PlaySide wprowadziło na rynek Age of Darkness: Final Stand w kompletnej wersji 1.0. Gra już zgarnia dużo pochwał na Steam (średnia 80%). Jedną z najważniejszych nowości w wydaniu 1.0 jest kooperacja sieciowa. Oprócz tego w tej strategii czasu rzeczywistego można poszaleć w Kampanii, która oferuje kilka poziomów trudności. Aktualizacja 1.0 wniosła też pięciu nowych Bohaterów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Age of Darkness: Final Stand to RTS osadzony w świecie dark fantasy, który ma być wciąż rozwijany przez PlaySide - również teraz po wyjściu z wczesnego dostępu. Aktualnie gra dostępna jest tylko na PC, a jej autorzy nie przedstawili planów stworzenia konsolowych konwersji.

Jedną z najciekawszych atrakcji w grze jest renderowanie przez jej silnik tysięcy oponentów, którzy nacierają na fortyfikacje gracza. Wygląda to imponująco na zwiastunie i gameplayu. Grę można kupić obecnie na Steam z rabatem 65%, za 37 zł.

Źródło: https://youtu.be/5kYL60b9q_o

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper