Kingdom Come: Deliverance 2 z jeszcze lepszym wynikiem. Twórca chwali się i chce przebić Starfielda

Gry
1768V
Kingdom Come: Deliverance 2
AlbertWokulski | 10.02, 08:00
PS5 XSX|S PC

Szał na Kingdom Come: Deliverance 2 trwa w najlepsze. Gra notuje coraz lepsze wyniki, z czego bardzo dumny jest twórca przygody.

Już w zeszłym tygodniu pisaliśmy o bardzo dobrych rezultatach Kingdom Come: Deliverance 2. Gra jednak poprawiła swój wynik, ustanawiając nowy rekord, co zostało odnotowane przez dyrektora kreatywnego.

Dalsza część tekstu pod wideo

Daniel Vávra pod koniec zeszłego tygodnia opublikował najnowszy wynik Kingdom Come: Deliverance 2. Gra bez większych przeszkód przebiła 250 tysięcy graczy jednocześnie na platformie Steam – jest to naprawdę znakomity wynik dla produkcji single-player. Twórca nie ukrywa, że chciałby przebić 300 tysięcy, by osiągnąć lepszy rezultat od Starfielda.

Nowy rekord dzisiaj. Nie spodziewam się, że będzie wyższy w ciągu tygodnia, ale fajnie byłoby osiągnąć 300 pewnego dnia (poziom Starfielda) Lubię wyzwania.

Istotnym szczegółem w przypadku Kingdom Come: Deliverance 2 są również same opinie społeczności. Gra wciąż może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” recenzjami na Steam – aż 90% graczy chwali tytuł.

Jest to naprawdę znakomity wynik, bo jak wiadomo społeczność na platformie Valve może posiadać bardzo różnorodne komputery. Kingdom Come: Deliverance 2 został jednak fantastycznie zoptymalizowany, co bez wątpienia może pomóc grze osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Kingdom Come: Deliverance II.

Źródło: X: DanielVavra

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper