Śnieżka na kolejnym zwiastunie. Czy klasyka Disneya ponownie oczaruje widzów?

Przenoszenie kultowych produkcji Disneya trwa w najlepsze. Wytwórnia wypuściła kolejny zwiastun Śnieżki, który ma ponownie podbić serca widzów.
Aktorska wersja Królewny Śnieżki szykowana jest przez Disneya od dłuższego czasu. Do premiery zostało już niewiele czasu, więc wytwórnia przypomina o produkcji nowym zwiastunem.
Śnieżka trafi do kin już 21 marca, więc kampania promocyjna została uruchomiona. Niedawno do Sieci trafił nowy plakat ukazujący główną bohaterkę i jej przeciwniczkę, Złą Królową. Teraz natomiast możemy zobaczyć Rachel Zegler i Gal Gadot w akcji.




Chociaż najnowszy zwiastun skupia się na zbliżającej konfrontacji pomiędzy nimi, prezentuje również fragmenty, w których możemy zobaczyć królestwo czy Siedmiu Krasnoludków. Z kolei scena, w których odtwórczyni głównej roli śpiewa, przypomina o tym, że film będzie musicalem przygotowanym przez producentów zeszłorocznego „Wicked”, Marca Platta i Jareda LeBoffa, a jego reżyserem będzie Marc Webb, który wcześniej stworzył m.in. dwie części Niesamowitego Spider-Mana.