Ready at Dawn również pracuje nad grą na Oculusa

Gry
630V
Ready at Dawn również pracuje nad grą na Oculusa
Mateusz Gołąb | 15.06.2015, 11:20
PC PS4

Najpierw Insomniac, a teraz Ready at Dawn. Coraz więcej czysto konsolowych deweloperów zaczyna interesować się pecetowym hełmem wirtualnej rzeczywistości. Czyżby nadchodziły #ZMIANY?

Jest to o tyle ciekawe, że jest to kolejny deweloper, który do tej pory zajmował się tytułami ekskluzywnymi dla platformy Sony. Ready at Dawn - twórcy kontrowersyjnego przyznało w wywiadzie dla serwisu Venture Beat, że właśnie zajmują się nowym projektem, który współpracował będzie z Oculus Riftem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ru Weerasuriya - szef studia nie chciał niestety skomentować zapytania o to, czy przyszła gra może również wylądować na konsoli Sony i współpracować z Morpheusem. W kwestii technicznej dodał, że ogromnym wyzwaniem dla zespołu jest implementacja dynamicznej rozgrywki oraz zminimalizowanie efektów zawrotów głowy. Cóż, ciekawe czy słyszeli o "wirtualnych nosach"

Tymczasem na konferencji Oculusa ujawniono, że firma weszła w bezpośrednią współpracę z Microsoftem. Ready at Dawn - studio mocno związane z Sony pracuje nad projektem na urządzenie, którego twórcy właśnie przybijają sobie piątki z gigantem z Redmont. Tegoroczne targi zapowiadają się niezwykle ciekawie!

Źródło: http://venturebeat.com/2015/06/14/ready-at-dawn-creating-exclusive-vr-game-for-oculus/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper