Xbox z nowymi grami w kolejnych dniach. Niezłe premiery w Microsoft Store

Wiosna rozkręciła się na dobre, a wraz z nią przybywa kolejnych premier. Kwiecień to intensywny okres w branży gier, w którym niemal co tydzień trafiają na rynek nowe, interesujące tytuły - zarówno większe produkcje, jak i mniejsze perełki dla fanów mniej oczywistych rozwiązań. I wszystko wskazuje na to, że najbliższe dni tylko potwierdzą tę tendencję.
Xbox podzielił się właśnie nową listą gier, które wkrótce trafią do Microsoft Store - w kolejnym tygodniu kwietnia gracze mogą spodziewać się kilku świeżych premier. W zestawieniu znalazły się zarówno dynamiczne indyki, jak i bardziej klasyczne propozycje, które mogą trafić do szerszego grona odbiorców. Wygląda na to, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - niezależnie od preferowanego gatunku. Sprawdźcie sami:
- Crystal Ball of Firmament (15 kwietnia)




- Chains of Freedom (15 kwietnia)
- Finding Frankie (15 kwietnia)
- Hot Rod Mayhem (15 kwietnia)
- Lab Rat (15 kwietnia)
- Lushfoil Photography Sim (15 kwietnia)
- Monument Valley (15 kwietnia)
- Monument Valley 2 (15 kwietnia)
- Farmer’s Life (16 kwietnia)
- I, Robot (16 kwietnia)
- Moving Houses (16 kwietnia)
- Sunshower (16 kwietnia)
- Vinebound: Tangled Together (16 kwietnia)
- Crime Scene Cleaner (17 kwietnia)
- KEMCO RPG Selection Vol. 4 (17 kwietnia)
- Leila (17 kwietnia)
- Mandragora: Whispers of the Witch Tree (17 kwietnia)
- Phantom Breaker: Battle Grounds Ultimate (17 kwietnia)
- Terror Mansion (17 kwietnia)
- The Safe Place (17 kwietnia)
- Tempopo (17 kwietnia)
- Cute Puppy Academy (18 kwietnia)
- Lunar Remastered Collection (18 kwietnia)
- Thrill Penguin (18 kwietnia)
https://www.youtube.com/watch?v=Wm82hww2tqQ
*Dostępne w Game Passie
A Was coś szczególnie zaciekawiło? Czy może jednak nadchodzące propozycje są zbyt niszowe, by rozbudzić większy entuzjazm? Jak zawsze - dajcie znać, które z kwietniowych tytułów trafią na Wasze listy do ogrania. Pokuszę się o stwierdzenie, że jest kilka perełek, które mogą przyciągać uwagę.