Gameplay z Batman: Arkham City!

Gry
1565V
Gameplay z Batman: Arkham City!
Butcher | 15.03.2011, 15:12
PS3 X360 PS Vita

Po niekończącym się kuszeniu, fotkach, zapowiedziach, a nawet ujawnieniu oficjalnej daty premiery, dostajemy wreszcie pierwszą możliwość ujrzenia w akcji Batmana w jego najnowszej przygodzie. Wszyscy gotowi na zajawkę rozgrywki?

Po niekończącym się kuszeniu, fotkach, zapowiedziach, a nawet ujawnieniu oficjalnej daty premiery, dostajemy wreszcie pierwszą możliwość ujrzenia w akcji Batmana w jego najnowszej przygodzie. Wszyscy gotowi na zajawkę rozgrywki?xxxxx

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Oczekujących tej produkcji powinna zainteresować wiadomość, że gra bez subquestów, misji pobocznych i nuchania po kątach da się ukończyć w 8 godzin, jeśli trzymamy się wyłącznie głównej ścieżki narracji - to info od marketing manadżera B:AC, Daxa Ginna. Jednak fani przygodówek, eksploracji i wyciskania wszelkich soków mogą przygotować się na ok. 20 godzin zabawy.

 

Gra ponownie zarządzi, ale nie będę się silił na jakieś górnolotne teksty - to musicie po prostu zobaczyć sami. Zapraszam na 2-minutową wizytę w Arkham City!

 

Źródło: własne

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper