"W dzisiejszych czasach gracze są dużo bardziej otwarci na DLC"

Lubicie DLC? Chętnie je kupujecie? Podejrzewam, że w komentarzach znajdzie się więcej przeciwników aniżeli fanów tego typu działań. Jednak wiceprezes do spraw cyfrowej dystrybucji w Ubisofcie - Chris Early - twierdzi inaczej.
W trakcie rozmowy z GamesIndustry International przyznał, że w dzisiejszych czasach gracze są dużo bardziej otwarci na wszelakie DLC aniżeli było kiedyś. Jako przykład dobrą sprzedaż paczek "Time Saver" do .
Nie było sprzeciwu. Może było kilka osób, które krytykowały ten ruch, ale w szerszej perspektywie ich głos był bez znaczenia.




Early przyznał, że kiedyś faktycznie - wszystkie paczki DLC dostępne wcześniej traktowane były jako coś wyciętego z gry co może być kodem w grze.
Myślę, że wytworzyły się pewne, akceptowalne modele DLC. Dodatki są akceptowalne, przepustki sezonowe ciut mniej. Ważne by zacząć traktować przepustkę sezonową jak pewną formę przepustki do usługi. W tym kierunku podążą wypuszczane DLC.
I tutaj pytanie do Was - akceptujecie takie formy wyciągania kasy z Waszej kieszeni?