Nowe mapy do trybu multiplayer w The Last of Us na PS3 i PS4 będą darmowe

Gdy jakiś czas temu Naughty Dog zapowiedział wydanie kolejnego DLC do trybu multiplayer w The Last of Us na PS3 i PS4, gracze kolokwialnie mówiąc się wkurzyli. Przypomniano zapowiedzi, że kompletne wydanie na PS4 miało zebrać wszystkie DLC w jedność by nie szatkować społeczności.
Na szczęście, ktoś w Sony i Naughty Dog poszedł po rozum do głowy i dzisiaj ujawniono informację, że dwie, kompletnie nowe mapy które trafią do gry na PS3 i PS4 będą darmowe. Oczywiście napisano, że to rekompensata za źle działający matchmaking, ale społeczność graczy miała tutaj ogromny wpływ na decyzję.
A co z długimi czasami połączenia w multiplayerze? To także ma zostać znowu poprawione. I naprawiane będzie tak długo, aż zadziała tak jak powinno. Więc pozostaje nam czekać.



