Katana ZERO na nowym zwiastunie. Twórcy potwierdzają prace nad wyczekiwanym DLC

Gry
773V
Katana ZERO. Tak powinny wyglądać gry w klimatach retro
Kajetan Węsierski | Wczoraj, 15:30
PC NS PS4 XONE

Katana ZERO to tytuł indie, który śmiało można wrzucić do worka tych, które szturmem podbiły serca graczy i zapisały się w historii gier niezależnych. Stylowa akcja, fenomenalna muzyka, nieoczywista fabuła i błyskawiczne tempo rozgrywki sprawiły, że od premiery minęło już kilka lat, a gra wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością wyczekiwali na zapowiedziane dawno temu nowości.

I wreszcie coś się ruszyło. Podczas niedawnego pokazu w ramach inicjatywy Triple-i, studio Askiisoft zaprezentowało nowy zwiastun, oficjalnie potwierdzając, że prace nad dodatkiem są już na finiszu. Twórcy przyznali, że choć zapowiedź padła lata temu, to DLC faktycznie nadal powstaje - i wygląda na to, że fani niedługo będą mogli zanurzyć się w kolejną porcję retro-akcji, na co czekają przecież już naprawdę długo.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozszerzenie fabularne ma rozpocząć się dokładnie tam, gdzie zakończyła się podstawowa kampania i rzucić nowe światło na przeszłość Zero. Dodatek wprowadzi też nowe postacie, poziomy, rozgrywkę i kolejne fragmenty intrygującej historii. Jeśli więc wciąż macie tę grę na swojej liście ulubionych - warto znów przygotować katanę. Szykuje się dynamiczna zabawa, sporo krwi i masa ciachania!

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper