Co dalej z wycofaną grą autorów Metro? Zobaczcie rozgrywkę z krytykowanej strzelanki

4A Games otworzyło jakiś czas temu swój drugi oddział, który uzyskał po czasie niezależność, otrzymując nazwę Reburn. Wydawca marki Metro ujawnił następnie nową strzelankę FPP pt. La Quimera, która jednak nie trafiła na rynek w wyznaczonym terminie.
Premiera La Quimera została odwołana w ostatnim momencie. Gra miała wylądować w sklepach na PC 25 kwietnia, ale w ostatnim momencie doszło do opóźnienia premiery. Autorzy tłumaczyli się z tego posunięcia tutaj.
Duże znaczenie dla takiego ruchu miały pewnie fatalne, pierwsze oceny La Quimery. Xbox Era oraz Wccfrech wystawiły grze oceny 4/10, krytykując m.in. bardzo krótki czas zabawy. Z kolei redakcja GamingBolt zdecydowała się na ocenę 6/10.




Nie wiemy jeszcze, kiedy tytuł Reburn (nowego oddziału firmy 4A Games) trafi do sprzedaży. Według informacji na Steam stanie się to "wkrótce". W tym momencie możemy natomiast przyjrzeć się pokaźnej dawce rozgrywki, którą zarejestrował IGN.
Gra studia Reburn była już w zasadzie kompletna, kiedy sprawdzali ją recenzenci, więc raczej nie można się tutaj spodziewać niesamowitej jakości, po ocenach na poziomie 4/10. Być może jednak dodatkowy czas pozwoli deweloperom załatać pewne techniczne problemy La Quimery.